Přijďte mezi nás:

Pokud máte elektro vzdělání a měly by jste zájem se stát členy našeho týmu můžeme Vám pomoci získat potřebnou kvalifikaci.

Aktuálně hledáme tyto pozice:

Dotační specialistu/tku:

Náplň práce:

  • Konzultace, poradenství a příprava dotačních projektů našim klientům
  • Zpracování žádostí o dotace (u zasmluvněných klientů)
  • Administrace schválených a přiřazených projektů
  • Práce v ISKP21 - podání + vykazování ZOR, ZOP, ZOZ, atp.
  • Řešení plnění a úskalí při plnění projektů s klienty

Nabízíme:

  • Nadstandardní ohodnocení (fix za napsání + % ze schválené žádosti v případě podávání žádostí, pravidelné fíčko za administraci projektů či peníze za vykázání ZOR atp.)
  • Férovou spolupráci a dlouhodobou spolupráci
  • Možnost pracovat při práci / na MD na projektech dle vašich potřeb
  • Zázemí společnosti (možnost pracovat z kanceláře na Kolbenově) či remote working
  • Možnost spolupráce na DPP nebo ŽL
  • V přepočtu odměnu cca 300-1000 Kč na hodinu

Požadujeme:

  • Prokazatelnou zkušenost s podáváním žádostí o dotace (příprava projektu, rozpočtu, nastavení smysluplných indikátorů, komunikace s klientem a podání žádosti v ISKP)
  • Vysokou úspěšnost vámi podaných projektů
  • Proklientský přístup
  • Samostatnost při komunikaci s klienty ohledně jejich projektu, reporting činností na projektech
  • Ověřitelné pozitivní reference na vámi realizované projekty

Finanční ohodnocení 40 - 70 000,- Měsíčně

 Revizního technika:

  • Revize nainstalovaných fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel
  • Kontrola kvality práce
  • Komunikace s instalačními teamy

Co od Vás očekáváme:

  • Nutná platná Vyhláška 50 § 9
  • ŘP SK B
  • Práce na PC (práce s CRM systémem a kancelářským balíkem MS Office)
  • Schopnost vézt team a předávat zkušenosti
  • Výhodou: Zkušenost s montáží fotovoltaických elektráren, zapojení elektroinstalací a měřením

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova (HomeOffice)
  • Solidní jednání a nadstandardní finanční ohodnocení
  • Certifikaci a vzdělávání v perspektivním oboru obnovitelných zdrojů
  • Výhled pracovního růstu a dalších benefitů
  • Vybavenou školicí místnost
  • Práce na HPP i na OSVČ

Hledáme člověka, který s námi bude sdílet firemního kulturu a myšlenku, že zákazník je na prvním místě.

 Projektanta FVE elektráren a tepelných čerpadel:

Mzda: 600000 - 100000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete u nás dělat?

• Návrhovat fotovoltaické elektrárny (FVE) pro firemní i rezidenční segment
• Přípravovat projektovou dokumentaci pro připojení a instalaci FVE
• Technickou podporu prodeje v případě potřeby
• Technickou podporu montážních týmů

Jiné výhody

Co nabízíme?

• Velmi dobré mzdové ohodnocení
• Práci ve velmi rychle rostoucím oboru.
• Samostatnou, zajímavou a odpovědnou práci
• Odborné vzdělávání
• Příjemné kolegy, které práce baví
• Možno i jako práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Rychle rostoucí firma plná nadšenců, fanoušků obnovitelných zdrojů a fotovoltaiky, hledá šikovného a spolehlivého PROJEKTANTA - ELEKTRO, který bude odpovědný za přípravu projektů fotovoltaických elektráren (FVE) pro firemní segment i rodinné domy.

Jaké byste měli mít pro práci předpoklady?

• SŠ nebo VŠ technického směru – obor elektro (v případě zájmu jsme ochotni Vám rozšíření kvalifikace uhradit)
• Vyhl. 50/78 Sb., § 10 (elektro projekce)
• Zkušenost s projektováním fotovoltaických elektráren (FVE) a jejich dimenzováním
• Znalost práce v projekčním software na dobré úrovni
• Schopnost samostatného řešení problémů, orientace na detail
• Znalost MS Office
• ŘP skupiny B, ochota cestovat

Montážní tým:

Za dobře odvedenou práci se můžete těšit na:

  • skutečně výborné finanční ohodnocení (40 – 80 tis. Kč)
  • další benefity dle typu pracovního vztahu
  • pestrou a velmi zajímavou práci v perspektivním oboru
  • jistotu práce a férového jednání

Co vás bude na této práci bavit:

  • montáž elektráren na rodinné domy
  • Montážě na haly,firmy,hotely
  • Montáže pozemní
  • instalace konstrukcí na střechy
  • řešení vzniklých situací na místě montáže – protože některé zakázky jsou pořádné výzvy
  • spolupráce s fajn kolektivem

Jak poznáte, že jste náš člověk?

  • máte zodpovědný přístup
  • dotahujete věci do konce
  • cestování vám dělá radost
  • manuální zručnost vám pomáhá zvládat každodenní úkoly

Obchodního zástupce:

Co vás u nás čeká:

  • samostatné vedení obchodních jednání při prezentaci kvalitního fotovoltaického řešení
  • zpracování cenových nabídek přidělených kontaktů
  • poskytování kompletního zákaznického servisu v příslušném regionu
  • zodpovědnost za dobré obchodní výsledky a rozvoj

Přidejte se k nám a získejte:

  • skutečně nadstandardní finanční ohodnocení – až 120 000 Kč měsíčně
  • maximální volnost v organizaci práce
  • profesionální podporu nejen pro zkušené „fotovoltážníky“, ale také zaškolení pro nováčky v oboru
  • zodpovědnou, pestrou a velmi zajímavou práci v perspektivním oboru

Hledáme právě vás, protože:

  • si chcete vydělat slušný balík peněz každý měsíc
  • dokážete využít svého obchodního ducha a dělá vám radost budovat vztahy se zákazníky
  • umíte naslouchat, vysvětlit, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty

Nastavení

Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů